Pro všechny bojovníky!!♥

29. září 2017 v 22:26
Lidičky!
Mám výzvu pro všechny, kdo mají úzkostlivé stavy, panické ataky, trápení.

Vzhledem k Vaším ohlasům, když píšu o mé úzkosti jsem se rozhodla založit si speciální email, kde bych byla moc ráda, kdybyste mi psali Vaše příběhy, případně Vaše trapení, kdy jsem ochotná s Vámi vše řešit případně pomoct, protože a jelikož sama moc dobře vím, jaké to je.
Vaše komentáře jsou naprosto úžasné a ani nevíte, jak moc pomáháte vy mně♥

Díky Vám zjišťuju, že na světě behá spoustu lidiček jako jsem já a spoustu lidiček, kteří třeba teprve začínají mít panické ataky či úzkosti jako takové a chtěla bych pomoct. Sama moc dobře vím, že síla lidí, kteří si takové věci taky prožívají je daleko mocnější než síla psychologů.

V budoucnu mám jistě v plánu zorganizovat slet lidí, kteří mají takové problémy a rozhodně bychom si mohli pomoct navzájem a rozhodně se sami o těchto stavech naučit víc.

Chodím minimálně 5 let k psychologovi, ale teprve až komunikace s ostatními lidmi, kteří trpí stejnými stavy, mi začala opravdu pomáhat, protože nám všem to dodává více síly, protože víme, že v tom nejsme sami!

Pomožme lidem, kteří se třeba teprve sami poznávájí, jsou zmatení a neví, co se s nimi děje. Sama jsem si na začátku svých úzkostí prožila stavy, kdy jsem si myslela, že jsem blázen, protože mě nikdo nechápal a při úzkostlivých atakách, kdy ztrácíte kontrolu nad sebou samými, jsem o tom byla téměř přesvědčena. Což je samozřejmě nesmysl.
Mnohokrát jsem hledala různé diskuze a lidičky, co by pochopoli, ale bohužel jsem je našla ztěží, takže vyvolávám lavinu a doufám, že pomůžete nejen mě tím, že to budete šířít dál, ale hlavně ostatním, aby na světě bylo daleko více úsměvů a radosti, než našich ošklivých stavů!!!

Tohle je vzkaz pro všechny bojovníky, kteří v sobě najdou odvahu.

Loučím se vší láskou světa♥

bojujeme-za-lepsi-svet@seznam.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | E-mail | Web | 29. září 2017 v 22:46 | Reagovat

Jejda,to je skvělý nápad, třeba se ozvu,pokud nebudu líná :D a máš moc hezký blog, takový pozitivní :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama