Milovaný vzkaz

11. června 2017 v 0:00
Začínám tu teď psát ve formě vzkazů a kouzelný na tom je, že ten, kdo hledá, si tu vzkaz najde.

Píšu jsem hlavně další vzkaz proto, protože se mi moc líbilo, když se pomocí mého jednoho článku, který sis stihl přečíst dřív, než jsem ti ho poslala, dalo všechno zpátky do normálu a je to nádherný. Moc si vážím toho, že si to dokázal přijmout a změnit to tak, abychom se měli krásně, že si se o mně zajímal a našel sis ten článek dřív. To mě ujišťuje akorát v tom, jak dokonalý jsi.

Fakt si mě dostal!

Žádný kluk pro mě nedokázal udělat tuhle změnu, vždycky jsme dál byli v napětí a v očekávání, co přijde dál. Kdo vystřelí dřív. Vážně před tebou smekám, protože vím, že to semnou nemáš lehké. Víš, po všech těch hádkách jsem si myslela, že už se jistě blíží konec, v těhle chvílích se už začínám stahovat, abych ušla větším zraněním, ale dokázal si mi, jak moc to s semnou myslíš vážně a já bych ti to ráda opětovala. Dokázal si mi, že to může být mnohem hezčí, pokud se budeme snažit a já doufám, že nám to vydrží, protože další kolotoč teď nezvládnu.

Neříkám, že to odteď budeš mít s semnou vyhraný, ale jednodušší to být může. Trápí mě v tomhle období daleko víc věcí, protože mám pocit, že všechny moje úzkosti jsou zhmotněný, takže potřebuju, abys byl víc chápavý a já tu budu pro tebe taky. Musíme fungovat jako tým. Musíme si odpouštět uklouznutí a neslibuju, že se navždy vyhneme hádkám, ale podívej, i když nám tahle hádka přinesla spoustu ouvej pocitů, tak dokázala taky to, že jsem se do tebe znovu a ještě víc zamilovala. Chci být pro tebe přesně ta, kterou ve mně vidíš. Jen teď potřebuju chvíli ujišťovat, že to já jsem ta jediná, protože jsem pitomeček.

Už nechci žádné hádky, chci si užívat každou chvilku s tebou, protože je to všechno nadherný a já o to nechci přijít.

Jak znělo naše heslo dřív:

Milujme se a všechna trápení hoďme za hlavu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 slunecnyden slunecnyden | Web | 28. září 2017 v 20:29 | Reagovat

Snad našel toho, komu byl psaný .-) Moc hezké vyznání - až je hřích k tomu něco dodávat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama