Sebeláskový den

27. března 2017 v 15:24 | em
Dnešní pondělí je naprosto nádherné a to ještě ani zdaleka nekončí!
Musím říct, že ráno jsem byla ještě na pochybách, ale teď si užívám každou minutu.
Vysvitlo sluníčko a na nebi není jediný mráček, s tím odešly všechny mé chmury, ale zaroveň nastartovaly mé neposedné nožky. Poslední hodina ve škole se zdála moc depresivní na tak kouzelný den, a tak jsem si poprvé zahrála na rebelku a ze školy doslova a do písmene utekla. Měla jsem teda strach, že mě někdo chytí, ale vypadá to, že umím nahodit vážně naléhavý a drsný výraz, kdy mě všichni ihned pustí. Mám asi talent. Zítra mě to pravděpodobně přejde, ale stálo to za to!

Po cestě se na mě usmívala poupátka, neodalala jsem a jeden kvíteček jsem si musela utrhnout, protože přenádherně voněl! Usmála jsem se na nějakou malou holčičku, která mě automaticky pozdravila, což mě vede k myšlence, že jsem ji odpověděla taky "dobrý den". Nemůžu si pomoct, ale mám šílený problém občas tykat i některým dětem, protože jsou pro mě, stejně jako něktěří dospělí osobnostmi, mám spíše problém vykat některým dospělým, protože spousta z nich je hloupější než my všichni dohromady a jen se ohánějí "dospělostí", i když ani sami neví, co to vlastně znamená.
Ano, mám problém s autoritou.

Celou cestu jsem si různě pobrukovala nebo zpívala a usmívala se na celý svět. Když jsem dorazila domu, poklidila jsem a pustila si moje staré oblíbené písničky. Ať žije mé mládí a Avril Lavigne! Byla pro mě dřív jako bohyně.
Zkuste si prostě někdy pustit písničky, co nejvíc nahlas a nehleďte na sousedy, prostě začněte řvát společně s písničkou (ano, řvát, protože zpěv se tomu říct fakt nedá) a začněte tancovat jako o život, prostě úplně vypněte a soustřeďte se jen na tohle, protože vás to úplně nabije, zapomenete na všechno špatný a najdete se v sobě.

Já tu třeba lítám v korunce s maskou na obličeji, úplně bosá s vykřičenými hlasivky a zároveň jsem si ukuchtila sýrovou omáčku a těstoviny. Mňam! ALE bohužel až napodruhé, jelikož poprvé se to nepovedlo, protože můj mozek se nějak vypnul a já za boha nemohla přijít na to, jak mám zjistit, kolik je 100 ml, takže jsem tu běhala s lahvičkami od parfému než mi to došlo. Jsem brunetka.

Je to všechno tak moc dokonalý! Po pokojíčku mi voní tak milion kytiček, protože mám tak milující kamarády a přítele, kteří mě na mé oslavě nešetřili a koupili mi tolik květin, že mi rodiče říkají, abych si otevřela květinářství, což zní ale fakt božsky! Sedím u noťasu a píšu tenhle článek mezitím, co moje andulka na mě křičí, abych se jí věnovala, fouká na mě vánek a nemůžu se dočkat až půjdu se svou nejlepší kamarádkou na narcisky!

Tak to neni kvůli pozornosti, prostě jí švihlo, achjo.
Je zabití andulky trestné?

Mám kolem sebe tolik úžasných lidiček!

Moje oslava narozenin byla dokonalá jen proto, že jsem tam měla všechny lidi, které tak moc miluju.
Když tam tak všichni seděli, uvědomila jsem si, kolik kamarádů vlastně mám, kolik lidí mě má rádo a na kolik lidí se můžu spolehnout. Byla a jsem stále dojatá. Dokonce mi všichni dali tolik darů, což jsem vůbec nečekala, navíc když to všechno byli věci, které miluju! Oni ani netuší, jak moc to pro mě znamená.

Jsem blázínek, který všechno prožívá intezivně. Když se trápím nebo jsem naštvaná, prožívám to daleko hůř než většina lidí, dokázala bych v tu chvíli udělat i díru do světa, ale za to když miluju, tak miluju tak moc, že kdyby byla pravda, že ve vztahu vždy jeden miluje víc, tak bych to byla vždy já. A o to víc miluju vás všechny a cením si toho všeho.

Děkuju celému světu, že můžu mít ty nejlepší lidi v mém životě.
Ještě mě šíleně těší, že spousta z vás, i když už si to třeba ani nepamatuje, řekla, že když zahodím všechny své smutky, tak jsem pro vás sluníčko. To si budu pamatovat napořád.
Chci a budu pro vás všechny vždy vaše sluníčko, s tím počítejte.

Užijte si všichni krásný dnešek a pamatujte, že ať už prožíváte cokoliv, vždycky se snažte pro sebe udělat něco krásného. Vždycky bude líp.

Miluju vás!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama