Narušení pozitivna

16. března 2017 v 20:13
Moji nejdražší,

hrozně mě mrzí, že to píšu a narušuju si tím svoje pozitivno, ale já to musím napsat, nezlobte se.
Šíleně moc mi ubližujete, tak moc, jenže horší je, že to ani netušíte, nemůžete to pochopit. Celý den bojuju sama se sebou, budím se nevyspalá, funguju, jak jen můžu a snažím se neustále plnit požadavky vás všech, ale já už nemám sílu. Nemůže být vše podle vás. Po vysilujícím dni, kdy už mám po krk sama sebe, protože neustále bojuju se svými hloupými pocity a myšlenky, kdy jsem celá přešťastná, a pak najednou smutná, celých posraných 24h, já nemám žádnou pauzu, nemůžu mít. Pořád utíkám sama před sebou, žiju v neustálem strachu a nemám už ani žádné zázemí, kde se schovat, protože i vy jste poslední dobu vystresování, řvete na mě a děláte na mě neuvěřitelné nároky. Ale pochopte už, že NEMÁTE NORMÁLNÍ DCERU, sami jste to několikrát řekli a mysleli jste si, že vás neslyším. Pravdou je, že i když vás miluju a jste pro mě všechno, tak jste mi ublížili ze všech nejvíc.
Když prožívám nejhezčí chvíle svého života, tak musím myslet jen na to, že se musím vrátit na místo, kde mi už není hezky jen ve strachu, protože se bojím, že zase bude zle, kazí mi to všechno. Nechovám k vám žádnou zášť, ve jménu lásky jsme vždycky schopni přehlížet a odpouštět vše.
Já vím, že vám taky moc ubližuju, protože jsem labilní a vím, že je to semnou hrozně těžké, to zase ale nedokážu nikdy pochopit pořádně já. Jsme od sebe tak šíleně vzdálení a přitom blízcí.
Já bych hrozně chtěla najít člověka, kdo mě jednou pochopí, ne jen někoho, kdo semnou bude soucítit.
Lidé semnou mnohokrát jednali hrozně a špatně, proto jsem se naučila být raději oporou sama sobě, protože mi už vlastně stejně nic nezbylo.

Já to zveřejňuju s hodně těžkým srdíčkem, ale prostě musím.

Prosím, buďte silní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama