Milujeme celý svět

5. března 2017 v 0:37 | em
Možná vás už tím optimismem štvu, ale já sama sebe překvapuju, protože jsem byla vážně vždycky jen chodící deprese, než přišla ta jakási transformace. Sama zírám.

Dnešek pro mě jen zářil, začala jsem se učit na maturitu, protože je to jediný způsob, jak se dostat z toho maturitního stresu, když vím, že na to nekašlu. Mám z toho skvělý pocit, že mě to snad až začalo bavit a na maturitu se normálně těším, ale než si budete myslet, že jsem blázen, tak je to jen proto, že už se těším na tu svobodu, protože je to jediná věc, která mě drží na zemi. Potom se budu moct odpoutat od spoustu lidí, co mě jen trápí a žít dál svůj hezký a doufám, že i poklidný živůtek.

Hrozně jsem si přála poznat nějakou lásku před maturitou, abych neměla jen samé stresy a světe div se, někdo mě vyslyšel!
Přišla odměna za všechny mé útrapy a byl to zrovna kluk, kterého jsem měla v podstatě celou dobu "pod nosem" jen jsem byla slepá nebo ještě nepřišel ten správný okamžik než teď. Tak či onak jsem opravdu šťastná a přála bych to zažít každému.

Můžu říct, že miluju konečně sama sebe, a proto jsem tak plná lásky, že miluju celý svět a občas mám strach, že exploduju. Jsem ráda, když můžu říct, že tenhle kluk v mém životě je člověk, který moji lásku ještě zdvojnásobuje a já se cítím přešťastně. To jsem ještě nezažila.
Naše heslo zní: ŠIŘME SAMOU LÁSKU A ZAHOĎME VŠECHNA TRÁPENÍ.

Občas prohodí věci, které mě až děsí.
Třeba když řekl: "Já už na tobě stejně poznám, kdy máš hlad, protože vím, že mi to nikdy nechceš říct", byla jsem z toho fakt vyřízená, protože v ten den jsem padala hlady, ale nechtěla jsem mu nic říkat, abych nebyla jak nějaký příživník, ale on mi sám koupil mé oblíbené jídlo, abych se najedla.

Cítím se vážně maximálně hýčkaná a cítím, že je to tak už konečně správně.

Přála bych si, abyste všichni, co to čtete, byli stejně tak přešťastní a hluboce zamilovaní jako já!
Protože si přeci zasloužíme jen to nejlepší!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Siginitou Siginitou | Web | 5. března 2017 v 12:50 | Reagovat

Moc krásně napsaný :)

2 holka-ktera-kazi-romantiku holka-ktera-kazi-romantiku | 5. března 2017 v 21:27 | Reagovat

Děkuju❤[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama