Krása bouře

24. března 2017 v 14:16
Poslední dobou jsem se někde ztratila. Plakám a volám na sebe někdě v temnotě, kde jsem sama. Víte, na té temnotě je sranda to, že pak říkáme, že jsme sami. Jenže nikdy nejsme vlastně sami.

Děkuju celýmu vesmíru za všechno, co pro mě za poslední dobu udělal. Zvládla jsem tolik věcí, u kterých jsem si říkala, že je nedokážu. Překonala jsem toho tolik a zároveň se nezhroutila. Jenže jsem se nějakým prazvláštním způsobem naučila být nejšťastnější osobou na světě i přes všechno zlé.
To je největší dar, jaký jsem mohla dostat!

D Ě K U J U !


Nastala velká bouře, která zkouší človíčky. Moře zuří a loď se naklání ze strany na stranu, nikdo nemá v ničem jistotu, všechno je tak nejisté a strach se šíří ve vzduchu. Človíčci trpí, plakají a myslí si, že zemřou, přitom netuší, že je to jen jedna velká zkouška, ze které každý vyjde vítězem. Udělá je to silnější a připravenější. Snažili se celou dobu utíkat slepě před tou velkou bouří až jí vběhli přímo do hrsti, neuvědomovali si, že musí vyrůst.
Začali ve své bolesti ubližovat dalším lidem okolo sebe, někteří vědomě, někteří prostě proto, že nenáviděli sami sebe. V té největší zkoušce nebyli sami sobě oporou a útočili na chudáčky ostatní, že tu pro ně nejsou. Byl to zmatek, tolik záště. Každou poslední vteřinu brali přílíš vážně a jen se strachovali, hádali a nenáviděli celý svět za tohle utrpení. Byli mrtví, aniž by zemřeli.
Jednoho nekonečného dne však vysvitlo sluníčko a zářilo ještě víc než kdy jindy. Človíčci byli tak okouzleni až zcela na vše špatné zapomněli, byli šťastní a existovali jen v daný okamžik. Najednou jako by milovali život a chtěli žít. Láska je zcela pohltila, milovali bouři, milovali své utrpení a milovali svůj nový pohled na svět, za který vděčili té lstivé bouři. Stali se sluníčkem. Uvědomili si, že je potřeba, abychom drželi spolu a užívali si každý okamžik, který dostaneme jako dar, než se dostaneme znovu do milované bouře, která se stane námi a my jí. Věděli, že po každé bouři již budou lepší a lepší, a tak vyrostli.

Já jsem teď v bouři také a doufám, že spousta z vás, kdo je na tom stejně, bude silná. Musíme být silní a vydržet.

Miluju vás, človíčci. Vím, že jste ti nejdokonalejší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fredy Fredy | Web | 24. března 2017 v 14:24 | Reagovat

bouře je lákavá, ale i nebezpečná :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama